Nákupný košík Položky: 0 Suma: 0,00 €

Blog

máj 19 2019

O kvalite a trvácnosti dreva rozhodujú detaily pri jeho ošetrení

Napriek mnohým novým trendom a technológiám v stavebníctve, si drevo hľadá čoraz väčšie uplatnenie hlavne pri menších stavbách a rodinných domoch.

Každoročný nárast podielu drevodomov medzi klasickými murovanými stavbami o tom jasne svedčí.

Drevo už dávno nie je len materiálom na chalupy a aktuálny trend návratu k prírodným materiálom sa dotýka nielen samotnej stavby.

Viac
máj 13 2019

Na čo všetko sa dá použiť párny čistič.

Parný čistič je v dnešnej dobe zvláštny úkaz. Okrem toho, že sa ideálne hodí do domácností s častým znečisťovaním interiéru, využijete ho aj vo firmách alebo v obchodných priestoroch. Bez použitia chémie totiž dokáže zničiť nielen zaschnuté nečistoty, ale aj zabudnuté mastnoty. Účinný je tak v azda každej miestnosti, či u vás doma alebo vo firme.

Viac
apr 04 2019

Je už vaša terasa pripravená na leto?

Slnečné počasie nás tento rok prekvapilo o čosi skôr ako sme čakali a tak si pohodu na našich terasách už aj môžeme začať vychutnávať.

Drevo je veľmi obľúbený a používaný materiál nielen na záhradné sedenia a doplnky, ale posledné roky aj na spomínané terasy. Postupom času musí takéto drevo odolávať nielen rôznym negatívnym vplyvom počasia, ale aj drevokaznému hmyzu a plesiam. Je preto dôležité sa oň starať a dopriať mu ochranu v podobe vhodných náterov.

Viac
apr 20 2018

Tipy na ošetrenie dreva z dielne profesionála.

Láska k drevu mu koluje v krvi. K práci s týmto prírodným materiálom ho od detstva viedol otec, ktorý ako tesár pracoval celý život. Počas viac ako štvrťstoročia profesionálnej práce má na konte stovky striech, altánkov, prístreškov, ale aj terás či plotov po celom Slovensku. Dušan Kacvinský z firmy DUKAC, ktorý nedá dopustiť na produkty od Ancora aRt, prezradil niekoľko osvedčených tipov na starostlivosť o drevo.
Viac
Kontakty

Partizánska 687/88
058 01 POPRAD
Tel.: +421 52 7756743
Mobil: +421 905 524692
Email: ancoraart@ancoraart.sk

Newsletter

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x